Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

RYCHLÝ KONTAKT:

Provozní doba kamenné prodejny:
úterý a čtvrtek od 14 - 18 hod.
Vrchní 8, Opava, 74705
tel: +420 775 303 156 (po-pá 8-16 h)
napište nám

CENÍK DOPRAVNÉHO

Česká republika

  platba předem dobírka zvýhodněná * zdarma **
100 Kč + 45 Kč × ×
95 Kč + 45 Kč × ×
75 Kč zdarma × ×
65 Kč + 15 Kč × ×
90 Kč + 22 Kč 69 Kč
90 Kč + 22 Kč

×

×

* Zvýhodněná cena dopravy se vztahuje na objednávky ve výši 3 000 - 4 999 Kč s DPH.
** Doprava zdarma je poskytována u objednávek nad 5 000 Kč s DPH.

Slovensko

  platba předem dobírka
95 Kč + 20 Kč
160 Kč + 31 Kč

 

NAŠI DOPRAVCI, MOŽNOSTI DORUČENÍ ZBOŽÍ A PLATEB

Česká pošta - BALÍK DO RUKY

Doručení balíku na Vámi uvedenou adresu do druhého pracovního dne od podání.

O průběhu pohybu balíku Vás Česká pošta informuje přes SMS a e-mail uvedený v objednávce. Pokud Vás doručovatel na adrese nezastihne, je balíček uložen na místní poště po dobu 7 dnů. Takto uložený balík může vyzvednout po předložení kódu z avíza i třetí osoba.

Česká pošta - BALÍK NA POŠTU

Doručení balíku na Vámi vybranou pobočku pošty do druhého pracovního dne od podání.

O průběhu pohybu balíku Vás Česká pošta informuje přes SMS a e-mail uvedený v objednávce. Balík je na poště uložen po dobu 7 dnů a může jej vyzvednout po předložení kódu z avíza i třetí osoba.

Česká pošta - BALÍK DO BALÍKOVNY

Doručení do balíkovny je cenově nejvýhodnější způsob doručení zásilky Českou poštou.

O průběhu pohybu balíku Vás Česká pošta informuje přes SMS a e-mail uvedený v objednávce. Balík je možné si vyzvednout u specializovaných přepážek vybraných pošt přednostně, bez zbytečného čekání. Pro vyzvednutí stačí uvést pouze jméno a kód z avíza. Balík je na poště uložen po dobu 7 dnů a může jej vyzvednout po předložení kódu z avíza i třetí osoba. Na všech přepážkách Balíkovny můžete platit kartou.

Aktuální seznam Balíkoven najdete zde.

Kurýrní služba GEIS

Doručení zásilky na Vámi uvedenou adresu balíkovou přepravou společnosti GEIS do druhého pracovního dne od podání.

O převzetí zásilky jste informováni e-mailovou zprávou. V den doručení Vás telefonicky kontaktuje řidič o době doručení zásilky. Pokud nejste zastiženi, je zásilka znovu doručována následující pracovní den.

Výdejní místa GEIS POINT

Doručení zásilky na Vámi vybrané výdejní místo společnosti GEIS do druhého pracovního dne od podání.

Varianta pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí čekat na doručení zásilky. Výdejní místa Geis Point jsou umístěna v dobře dostupných lokalitách (např. nákupní centra, knihkupectví, prodejny tisku), většinou s výhodnou otevírací dobou. Balík si tak můžete vyzvednout v čase a místě, které Vám nejlépe vyhovuje. Zásilka je zde uložena 7 dnů.

Aktuální seznam výdejních míst Geis Point najdete zde.

Zásilkovna

Cenově nejvýhodnější způsob doručení menších zásilek na Vámi vybranou pobočku do 2-3 pracovních dnů od podání.

Pobočky Zásilkovny bývají součástí různých prodejen, servisů, trafik, kaváren apod. O pohybu balíčku jste informováni SMS zprávou a e-mailem, ve kterých Vám dojde i kód pro vyzvednutí balíku na dané pobočce. Zásilka je zde uložena 7 dnů. Tuto lhůtu si můžete prodloužit až na 21 dnů.

Seznam poboček najdete zde.

Osobní odběr

Možnost vyzvednutí objednávky v naší kamenné prodejně v Opavě, ul. Vrchní 8, v rámci prodejní doby. Vyčkejte, prosím, na elektronickou zprávu, že je pro Vás zboží na prodejně připravené. Objednávku může vyzvednout i třetí osoba.

 

Možnosti platby

Bankovním převodem

Platbu provedete před přijetím zboží na základě potvrzení objednávky, kde jsou uvedeny veškeré podklady k platbě. Objednávku v tomto případě vychystáváme až po přijetí platby. Objednávky, jejichž platba nebude připsána do 7 dnů, jsou považovány za stornované a zboží je znovu vystaveno k prodeji. 

Dobírkou

Objednávku zaplatíte až při převzetí balíku přímo dopravci. Zboží vychystáváme bez zbytečných prodlev, většinou následující den po přijetí objednávky.

Hotově

Platba v hotovosti je možná pouze v kamenné prodejně.

Platba kartou

Platba kartou je možná pouze v kamenné prodejně.